Ailemizin Markası ARÇELİK’den Yeni Yıl Kutlaması…

İstanbulmodern‘in yaratıcıları CDSLAB’ı nam-ı diğer C-Section‘ı yeni ne var ne yok diye şöyle bir gezerken Bebekler’e(Son çalışmalar) göz atayım dedim. Her zamanki yine Radikal bir çalışmaya imza atmış Actionscript guruları. İllüstrasyonların son derece başarılı olduğu bir Microsite (-ki Micrositelerin almadığı ödül neredeyse yok) sayesinde sevdikleriniz için Yılbaşı mesajı hazırlayabiliyor, gökleri inletebiliyor ve hazır animasyonlar sayesinde dostunuzun gecesini mutlu bir şenlik havasına çevirebiliyorsunuz.

Hazır elim değmişken boş bir mesaj göndermek yerine sevgili Blog okurlarının yılbaşını kutlayayım dedim :) Biraz erken oldu kutlama ancak Turkcell kızlarının ve Nil ablamızın Alem FM’de “2…0…0…9…haydi gel bekliyoruz” naraları sayesinde çoktan 2009’a girdim ben. Unutmadan yoğun çalışmalarım sonucunda ortaya da böyle birşey çıktı…

Yazar Hakkında

teferruat.org

/*Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni*/
Öğrencilerini trend teknolojilerle tanıştırırken Maker kültürünü aşılamayı hedefliyor. "Bilişimde Gelecek Var" hareketi ile Bilişim Eğitime dikkat çekmeye çalıştı.

Fotoğraf sanatıyla ilgili. Toprağa baktığında bile elli renk tonu görüyor. Müziği, Grafik sanatları, Doğada sabahlamayı sever; bir de sabah gülümseyerek uyandıran kızını ;)

View all posts