TTNet Vitamin Rezaleti !

Aslında rezalet olan tabi ki TTNetVitamin ya da  MebVitamin projesi değil. Ancak her zamanki gibi bir proje düşünülmüş ve bu projenin teknik yetkilileriyle birebir görüşmek yerine aranıza aracılar konuluş. Hem de bu alanda bilgisi 0(sıfır) olan aracılar.
Haliyle derdinizi anlatana kdar kırk dereden su getiriyorsunuz. Sorununuzu anlatmanıza rağmen Bilgisayar özürlüsümuamele görüyorsunuz. Ne zaman değişecek bu memleket bilmem ki! Hoş Telekom özelleşti artık memleketin birçok kurumun da biz Türkler kadar başka milletlerden insanların imzalarını da görüyoruz ama bu ne rezilliktir…

Çağrı merkezlerimizdeki diyaloglar kesinlikle mizah dergilerinde çalışırken canı sıkılan yazar çizerlerimizden çıkmıyor. Tüm anlatılanlar gerçek. Bilgisyar Mühendisine IP nedir anlatmaya çalışanlar, IP’sini bilenlere inatla ve ısrarla ip bulma sitelerini önerenler,…bir sürü ıvız zıvır. En son 1,5 ay önce bıraktığım arıza kaydına dönen birisi çıkarsa Telekom Çağrı Merkezindekilerini doğal bir felakette telef olmadığına kanaat getireceğim. Yetti gayri…

Yazar Hakkında

teferruat.org

/*Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni*/
Öğrencilerini trend teknolojilerle tanıştırırken Maker kültürünü aşılamayı hedefliyor. "Bilişimde Gelecek Var" hareketi ile Bilişim Eğitime dikkat çekmeye çalıştı.

Fotoğraf sanatıyla ilgili. Toprağa baktığında bile elli renk tonu görüyor. Müziği, Grafik sanatları, Doğada sabahlamayı sever; bir de sabah gülümseyerek uyandıran kızını ;)

View all posts