Blog Ödülleri 2009 Başvuruları başladı !

09

İlkine katılamasam da bu yıl ikincisine deSenblog.com ile Kültür Sanat dalında katıldığım Blog Ödüllerine, Kaliteli yazılarıyla Bilişim Sektörüne hizmet etmek isteyen her duyarlı Bilişimcinin başvurmasını tavsiye ederim. Blog ödülleri oluşumu gerek organizasyonu gerekse teşvik edici olmasıyla önemli bir oluşum. Gerekli açıklamaları aşağıda bulabilirsiniz:

İlki 2008 yılında gerçeleşen Blog Ödülleri, kategorilerinin en iyi blogların internet kullanıcılarının oylarıyla seçileceği bir yarışmadır.

Türkiye’deki sosyal medyanın gelişimine katkıda bulunmak amacıyla organize edilen Blog Ödülleri, sürekli ve özgün blog içeriğini artırmayı ve böylece Türkiye’de internet sektörünün de ilerlemesine yardımcı olmayı hedefliyor. Türkiye’de sayısı 1,5 milyonu bulan ve sosyal medyanın en önemli parçalarından birisi haline gelen blogların ödüllendirilmesi, hem kaliteli blog içeriğinin teşvik edilmesi, hem de ülkemizdeki internet kullanıcılarının kendi beğenilerine uygun blogları tanımaları için fırsat sağlamaktadır.

2008 yılında gerçekleşen yarışmanın kazananlarının listesini görmek için <>2008 Blog Ödülleri sitesini ziyaret edebilirsiniz.İlkine katılamasam da bu yıl ikincisine deSenblog.com ile Kültür Sanat dalında katıldığım Blog Ödüllerine, Kaliteli yazılarıyla Bilişim Sektörüne hizmet etmek isteyen her duyarlı Bilişimcinin başvurmasını tavsiye ederim. Blog ödülleri oluşumu gerek organizasyonu gerekse teşvik edici olmasıyla önemli bir oluşum. Gerekli açıklamaları aşağıda bulabilirsiniz:

İlki 2008 yılında gerçeleşen Blog Ödülleri, kategorilerinin en iyi blogların internet kullanıcılarının oylarıyla seçileceği bir yarışmadır. Türkiye’deki sosyal medyanın gelişimine katkıda bulunmak amacıyla organize edilen Blog Ödülleri, sürekli ve özgün blog içeriğini artırmayı ve böylece Türkiye’de internet sektörünün de ilerlemesine yardımcı olmayı hedefliyor. Türkiye’de sayısı 1,5 milyonu bulan ve sosyal medyanın en önemli parçalarından birisi haline gelen blogların ödüllendirilmesi, hem kaliteli blog içeriğinin teşvik edilmesi, hem de ülkemizdeki internet kullanıcılarının kendi beğenilerine uygun blogları tanımaları için fırsat sağlamaktadır.

2008 yılında gerçekleşen yarışmanın kazananlarının listesini görmek için 2008 Blog Ödülleri sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

teferruat.org

/*Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni*/
Öğrencilerini trend teknolojilerle tanıştırırken Maker kültürünü aşılamayı hedefliyor. "Bilişimde Gelecek Var" hareketi ile Bilişim Eğitime dikkat çekmeye çalıştı.

Fotoğraf sanatıyla ilgili. Toprağa baktığında bile elli renk tonu görüyor. Müziği, Grafik sanatları, Doğada sabahlamayı sever; bir de sabah gülümseyerek uyandıran kızını ;)

View all posts