ASUS Distribütöründen Mükemmel çalışma!

Bir arkadaş tavsiyesi ile tanıştığım bu Sosyal Ağ’da çok kalifiye bir arkadaş kitlesinin içine katılıyorsunuz. ASUS’un da Türkiye Distribütörlerinden olan(Boğaziçi ve Çizgi) Çizgi‘nin, Çizgi-Teknoloji Araştırma Geliştirme ve Eğitim Merkezi(TAGEM) tüm teknik bilgisini ve Eğtiimlerini şahıslarla, Yayıncılarla ve Ulaşma nezaketini gösteren Bilişim dostlarıyla paylaşıyor. TAGEM’i şöyle tanımlıyorlar :

“TAGEM’in hedefi bilişim sektöründe çalışan veya bu konulara meraklı kişilere e-öğrenim sağlamak, bu amaçla gereken alt yapıyı barındırmak, bilişim sektörü piyasası için gözetim faaliyetlerinde bulunan kurum ve kuruluşlara teknik destek sağlamak, sektördeki firmalara gözetim ve denetim amacı ile test, deney veya araştırma sorunlarında destek olmaktır.

Belki de malum Bakanlığın(!) zamanında Öğretmenler için sağlıklı bir şekilde sonuca ulaştıramadığı projeleri çok daha etkinbir şekilde gerçekleştirmeye başlamışlar. Uzaktan ya da Medya desteğiyle çok kaliteli eğitimler hazırlanmış. Bir şekilde edindiğim 3-5 powerpoint sunumundaki bilgilere ne Üniversite dönemindeki eğitimlerimde ne de bugüne kadar Web Platformlarında rastladım. Bu bakımdan durumun ciddiyetini anlamanızı isterim. Bu eğitimleri paylaşmakla da kalmayıp Kariyer, İş edinme, Tanışmaya dayalı bir Sosyal Ağ kurmuşlar. Adı XING !

Yazar Hakkında

teferruat.org

/*Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni*/
Öğrencilerini trend teknolojilerle tanıştırırken Maker kültürünü aşılamayı hedefliyor. "Bilişimde Gelecek Var" hareketi ile Bilişim Eğitime dikkat çekmeye çalıştı.

Fotoğraf sanatıyla ilgili. Toprağa baktığında bile elli renk tonu görüyor. Müziği, Grafik sanatları, Doğada sabahlamayı sever; bir de sabah gülümseyerek uyandıran kızını ;)

View all posts