Can sıkmayan Toplu Mail Çözümü


Telaş yapmayın :)  Bir başka MİM’de  “Spam maillerden bıkıp usandım” diye dövünürken elbette burada Spam göndermenin yollarına dem vuracak değilim. Konumuz üyelerinize toplu bir şekilde ulaşmak. Bunun için birçok yol mevcut. Sizi rahatsız eden insanların kullandığı İllegal çözümler mesela; Hackerlar, Lamerler tarafından farklı amaçlarla üretilen programların aksine POMMO tamamen iyi maksatlarla kullanılmak üzere hazırlanmış bir program. Ben ise sadece Üyelerinizle İletişim Kurmak isteyebileceğiniz düşüncesiyle hazırlanmış, Bir şirket müşterisi gibi mesajlarında özelleştirme seçenekleri bulunan bir AJAX örneğinden bahsediyorum: POMMO

Kişisel bir sunucunuz olsa bile bazen firmanın size sunduğu çözümler can sıkıcı olabiliyor. Mail listelerinin Sunucu, Güvenlik, Zamanlama gibi bir sürü teferruatı var.Bunlarla uğraşmak yerine sadece E-Posta adreslerini ekledikten sonra diğer alanları da isterseniz özelleştirerek iletişimde kullanmanıza olanak sağlayan çok basit bir program POMMO. AJAX tabanlı, güzel görünümlü, kullanıcı dostu ve stabil. Menüler arasında kaybolmuyor, Üyelerinizle ilgili esneklikleri daha mesajı gönderirken sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca Türkçeleştirilmiş dosyaları olduğunu da hatırlatayım.

POMMO ile ilgili Ekran görüntülerine Sunum olarak şuradan ve Proje sayfasına da buradan ulaşabilrisiniz.

Yazar Hakkında

teferruat.org

/*Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni*/
Öğrencilerini trend teknolojilerle tanıştırırken Maker kültürünü aşılamayı hedefliyor. "Bilişimde Gelecek Var" hareketi ile Bilişim Eğitime dikkat çekmeye çalıştı.

Fotoğraf sanatıyla ilgili. Toprağa baktığında bile elli renk tonu görüyor. Müziği, Grafik sanatları, Doğada sabahlamayı sever; bir de sabah gülümseyerek uyandıran kızını ;)

View all posts