MATRIX ile görmüştük aslında hareket eden, enerjiyle vuku bulan olayları…Tanımlardan bir salata yapacak olursak Çakra noktaları, Enerji akışını yönlendirme, Enerjiyi başka bir nesneye aktarabilmek için gerekli şartları sağlayabilme, Konsantrasyon ile düşünceyi serbest bırakıp inanç noktasında inatçı bir tavırla enerjiyi yönlendirme diyelim biz: TELEKİNEZİ

Marifetname gibi okumakta çok geç kaldığımız öz kaynakları bizim için derleyip toplayıp ilme sunan Ahmet Maranki gibi Bilim Adamları ve Gelişen teknoloji sayesinde bugün hem bilgiye hem de deneyime sahip oluyoruz Telekinezi hakkında. Ahmet Maranki ağabeyimiz buna Kozmik Bilim adı altında kitaplarında çokça değinmiştir. Rusyada yıllar öncesinde insanlığa sunulmuş, enerji dalgalarını gözlemleyebilen cihazları(Kirlian) bugün sayılı bilim adamı bize evirip çevirip “Ey insanlık böyle birşey var!” diyebiliyor. İnternette görsellere bakıyorsunuz ama b.ku kurumamış veletler video editing programlarıyla çektikleri videoları tersten oynatıp “Aha işte! Kaşığı eğdim…daha napiim lan!” diyebiliyorlar. (Bkz: vay eşek sıpası…)

 

1 hafta kadar önce bir domain anlaşması konusunda Burak AYDIN isimli kardeşimizle kısa bir sohbet sırasında weblogu olduğunu farkettim ve ara ara flash dokümanları konusunda girer oldum.
Sonrasında kardeşimizin Telekinezi konusunda yazılarını ve kaynaklarını gördüm ama daha önce bu konuda enerjinin mekaniğe insan tarafından dönüştürülmesini okumuş olmama rağmen merak edip araştırmamıştım. Beyingücü.net gibi birkaç Türk portalının açılışına öncülük ettiğini ve 5 yıldır(!) bu alanda kendisini geliştirmeye çalıştığını öğrendim. Tam bu noktada: Telekinezi konusunda kendisini geliştiren arkadaşlar acaba ne kadar geliştirmiş diyebilirsiniz !

 

Düşüncelerden biraz uzaklaşmak, ortamı hareketsiz ve etkileşimsiz hale getirmek, bu konuda daha önceden çalışması olan insanların deneyimlerinden faydalanmak ve en önemlisi sabretmek gerekiyor. Yukarıda da dediğim gibi 5 yıl boyunca sadece psi-çark denilen ve iğne üzerinde duran bir kağıt çarkı çevirip daha sonra tek adım dahi ilerleyemeyen, aynı şekilde yerçekimsiz birortam gibi iki el arasında kağıtları dans ettirenler de var.

Şu var, bu var deyip özden uzaklaşmak istemiyorum. Sizleri Ahmet Maranki ağabeyimizin Resmi Web sitesinde yayınladığı enerji resimleribeyingücü.net , ilgili videolar, ve son olarak telekinezi(telekinesis) konusundaki açıklamalarını okuduğum Burak kardeşimin kendi videosuyla baş başa bırakıyorum.  Mantık çerçevesinde yorum yapma ve yanlış anlaşılmalara neden olabilecek eylemlerin bertaraf edildiğini görmeniz şartıyla videoları izleyin. Örneğin nefes etkeninden uzak bir çekim, elektriği ve enerjiyi iyi ileten jelatinlerin kullanılması gibi öğelerin farkında olun. Önyargı ile yaklaşmayın. Bugün bilim adamları aura denilen enerji birikimini resmetmiş durumdalar(Bkz: Üst resimler)

NOT: 2 gecede  okuduğum ender kitaplardan Olsasılıksız’da(Adam Fawer) bu konuya ucundan kıyısından değinildiğini hatırlatayım.  Şayet her kitap böyle sürükleyici ve yarına bırakma, bugün bitir düşüncesinin etkisinde bıraksaydı insanı, evlerimizdeki kitaplıklar bilmemne larousse yerine ruslarınki kadar kaliteli ve geniş yelpazede kitaplarla bezeli olabilirdi. Bu işi roman tadında okumak isteyenlere tavsiye edilir…