Blog Ödülleri Yarışması BÖ2010 başladı !

Her yıl Geleneksel olarak düzenlenen Blog Ödülleri yarışması Değerli destekçileri, Sponsorlar ve Jüri ekibiyle yine 2010 yılının Blog Ödülleri Yarışmasını duyurdu. Şahsım deSenblog ve bir yazar arkadaşımı da ikna ederek başvurdum. Bakalım sonuç ne olacak :)

Bu yıl Blog Ödülleri, farklı olarak kendisi için bir de reklam filmi çekmiş. İlk reklam filmleri olmasına ve “lütfen eleştirirken çok acımasız olmayın” demelerine karşı gerçekten de acımasız olunacak bir durum yok. Mükemmel e özü iyi anlatan bir reklam filmi ortaya çıkmış. Üstelik başvru kategorisi oalrak kullandığım kültür ve Sanat dalı ipi göğüslemiş götürüyor. Anlaşılan Blog yazarlarımız Sanatı seviyoruz…

Türkiye Bloglarını sahiplenen ve yazmaya teşvik eden bu oluşuma teşekkür ediyor benzerlerinin çoğalması dileğiyle bu yazıya da noktayı koyuyorum. Herkese başarılar dilerim…

Yarışma Kayıt Formu için buraya…

Yazar Hakkında

teferruat.org

/*Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni*/
Öğrencilerini trend teknolojilerle tanıştırırken Maker kültürünü aşılamayı hedefliyor. "Bilişimde Gelecek Var" hareketi ile Bilişim Eğitime dikkat çekmeye çalıştı.

Fotoğraf sanatıyla ilgili. Toprağa baktığında bile elli renk tonu görüyor. Müziği, Grafik sanatları, Doğada sabahlamayı sever; bir de sabah gülümseyerek uyandıran kızını ;)

View all posts