İHH, Saldırıyı siteleştirmiş; ama ne site !

Her işinin temelinde zeytin dalı olan İHH, Tertemiz,berrak,izlenesi ve takip edilesi bir site hazırlamış. Yardımların yayılması ve Saldırının Uluslararası bir tepki görmesi noktasında politikanın Facebook, Online Yardım Sayfası ve Kşisel Bloglar ile sınırlı kalmaması gerekiyordu, gerekeni de hemen yapmışlar. Sitede her sayfanın bir çift güvercin ile ortaya gelmesi gibi bir güzelliğe umarım israilli densizler(!) yine dalga geçecekleri bir stüdyo çalışması ile cevap vermezler. Sitenin temasında onlar için kutsal bir emir olan ÖLDÜRMEYECEKSİN kelimesinin her dilde geçmesi de ayrı bir incelik…

Lütfen bu sayfayı paylaş sevgili ziyaretçi!

Yazar Hakkında

teferruat.org

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni.

Öğrencilerini yeni teknolojilerle tanıştırmaya çalışırken aynı zamanda Maker kültürünü de önce kendisi kavramaya daha sonra öğrencilerine aşılamayı hedefliyor. "Bilişimde Gelecek Var" hareketi ile Bilişim Eğitiminin önemine dikkat çekmeye çalıştı.

Fotoğraf sanatıyla ilgileniyor. Toprağa baktığında bile kahvenin elli tonunu görüyor. Müziği sever. Grafik sanatları. Doğada sabahlamaktan hoşlanır bir de sabah gülümseyerek uyandıran kızını. Teknolojiyi takip eder.

View all posts