wonderfl.net’den Online Flash builder !

Bazen tıkandığınız bir noktada birileri acaba yapmış olabilir mi diye flashkit,flashden,actionscript.org’u karış karış gezerken aradığınız uygulamanın bir sitede komple hayat bulduğunu belki de o sitenin bu uygulama üzerine kurulduğunu görebilrisiniz. Stratosfer’in dışına taştığını düşünen bildirgeç guruları Flash’ı unutmak gerek diye boş boş düşüne dursun ben sabah uyandığımda “Proto,Engine falan arıyoruz ama Online bir builder yapan var mıdır acaba?” diye düşünürken karşıma gerçekten yapılmışı çıktı.

Kodları yaz, senin için derlesin! Faydası ne diyecek olursanız sanırım en büyük faydası forumlarda birbirine yardım etmek isteyen developer kardeşlerin foruma cevap yazmadan önce kodlarındaki hata şüphesini gidermelerinde olacaktır. Hem uygulamaya hem de sitenin diğer çalışmalarına gözatmanızı tavsiye ederim. Siteye Open-ID ya da Facebook gibi sosyal ağlardan da giriş yapabiliyor ve daha önceden AS geliştiricilerin yazdığı kodları, Tanım, Satır sayısı gibi detaylarla ulaşabiliyorsunuz. Tamamen açık kaynak eşşiz bir portal aynı zamanda.

Yazar Hakkında

teferruat.org

/*Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni*/
Öğrencilerini trend teknolojilerle tanıştırırken Maker kültürünü aşılamayı hedefliyor. "Bilişimde Gelecek Var" hareketi ile Bilişim Eğitime dikkat çekmeye çalıştı.

Fotoğraf sanatıyla ilgili. Toprağa baktığında bile elli renk tonu görüyor. Müziği, Grafik sanatları, Doğada sabahlamayı sever; bir de sabah gülümseyerek uyandıran kızını ;)

View all posts