BT(Bilgi Teknolojisi) Sınıfları Kapatılıyor! (Banner)

BT Sınıflarının kapatılacağına dair Çalıştay sonrası çıkan söylentileri müteakip BBNET için bir Görsel hazırlamıştım. Görseli düzenlenebilir formatta(.jpeg+.psd+font) yayınlıyor ve mümkün olan tüm platformlarda(Kişisel Siteler, Bloglar, İmza alanları,…) uygun yerlere yerleştirmenizi rica ediyorum. İçinde Bilgisayar Destekli Eğitim-Öğretim ile ilgili terimlerin de geçtiği bu görselin istenilen kısımları değiştirilerek yayınlanabilir !

İndirmek için Tıklayın.

Yazar Hakkında

teferruat.org

/*Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni*/
Öğrencilerini trend teknolojilerle tanıştırırken Maker kültürünü aşılamayı hedefliyor. "Bilişimde Gelecek Var" hareketi ile Bilişim Eğitime dikkat çekmeye çalıştı.

Fotoğraf sanatıyla ilgili. Toprağa baktığında bile elli renk tonu görüyor. Müziği, Grafik sanatları, Doğada sabahlamayı sever; bir de sabah gülümseyerek uyandıran kızını ;)

View all posts

Yorumlar

  1. …tabi kapatırlar, önce okuturlar yıllarca, sonra bölümleri kapatırlar, gidin başka iş yapın derler… ülkemizde alayı da estiriyolar işte kafalarına göre bişiler… Boşa okudum arkadaş boşaa. liseden sonra gir bi yere çalış işte.ünv miş öğretmenlikmiş fasa fiso bu ülkede. istediğin kadar oku

    teferruat.org: İleti, içeriği nedeniyle düzenlenmiştir.