Netsupport School Eğitselleri

Bir süredir her bloga olduğu gibi bana da zaman zaman gelen sorulara yazılı bir şekilde yanıt veremeyeceğimi,bazen aynı sorulara aynı şekilde cevap vermenin bana zaman kaybettirdiğini anlamış bulunmaktayım. Bu yüzden meslektaşlarımıza yardımcı olmak ve bu dokümanların daha hızlı paylaşılmasını ve yayılmasını sağlamak amacıyla talep edilen konularda Eğitseller hazırlamayı düşündüm. Bu nedenle ilk iş olarak Blogda Eğitsel isimli bir kategori ve şu an okumakta olduğunuz sayfanın sağ tarafında da Eğitseller üzerine bir bölüm açtım. Vaktim ölçüsünde bugün bir tanesini hazırlayabildiğim Eğitsellerin ilki Netsupport School’un Test Modülü olan Test Designer’daki varsayılan Kullanıcıya ait bilgileri değiştirmek üzerine. Aynı konudaki tüm eğitselleri tek bir sayfadan, hızlı bir şekilde duyurmayı düşünüyorum. Bu süreçte Öneri ve Eleştrilerinizle sizler de bana yol gösterirseniz memnun olurum. Faydalı olması dileğiyle.


NOT: Görüntüler HD formatındadır. 720p ve tam ekran izleyiniz.

Netsupport School Test Designer
Kullanıcı Bilgilerini Düzenlemek


Netsupport School Test Designer
Resim Sürükle Bırak Tipinde Soru Hazırlamak

Yazar Hakkında

teferruat.org

/*Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni*/
Öğrencilerini trend teknolojilerle tanıştırırken Maker kültürünü aşılamayı hedefliyor. "Bilişimde Gelecek Var" hareketi ile Bilişim Eğitime dikkat çekmeye çalıştı.

Fotoğraf sanatıyla ilgili. Toprağa baktığında bile elli renk tonu görüyor. Müziği, Grafik sanatları, Doğada sabahlamayı sever; bir de sabah gülümseyerek uyandıran kızını ;)

View all posts

Yorumlar

  1. üstadım emeğinize sağlık, nss’de çok güzel özellikler var ve birçok kullanıcının haberi yok henüz. test degisner ile okullarda soru havuzları oluşturulup bt sınıfında uygulanabilir ve hatta test sınavları bt sınıfında bile yapılabilir. konuyu gündeme aldığın için teşekkürler hocam, kolaylıklar dilerim

  2. Teşekkür ederim üstadım.
    Soru geldikçe bizler de körelmemiş oluyoruz. Malum… derslerimizle uğraşıldıkça bu güzelliği kullanacak ders de bulamıyoruz. BDE-BDÖ ile zamanı verimli kullanmanın önemini bir kavrasa insanlar ne güzel olacak. Dersi işledin,…sınavını da şununla yap bari. Test modülünü bıraktık uzun süredir, sonuçlar hemen çıkıyor diye çocuklar bununla sınav olmayı istiyor :o Biz de veritabanı oluşturacağız diye kafa patlatıyoruz :/ Devamı gelecek inşallah :)