Yılın Entellektüel Üyesi:”sugibi” BBNET’den…

Yaklaşık 1 yıldır aktif olarak katıldığım -ki o aktif katılmayla 47 ileti yazabilmişim :) Bilgisayarbilişim.net, yakın bir tarihte Yılın üyelerini seçmeye başlamıştı. Bilişim Eğitimcileri sağolsunlar Yılın Enleri‘ni seçerken bizleri de unutmamış ve Yılın Entelektüel üyesi kategorisinde birinciliği de bize vermişler. Diyalogu ve muhabbet bağını güçlendirici bu tür faaliyetleri destekliyor ve kendilerine bir kez de buradan teşekkür ediyorum.

Allah yollarını açık, başarılarını daim eylesin(amin)

Merhaba arkadaşlar;

Oylamalar sonucunda 2011 Yılının BBNet EN’leri aşağıdaki gibi oluştu. Farklı özellikleri ve paylaşımlarıyla ön plana çıkan EN’lerimizi tebrik ederiz. EN seçilen arkadaşlarımıza Çizgi Tagem Eğitim Seti+ Tornavida+ Donanım Posteri Çizgi Tagem sponsorluğunda gönderilecektir. Desteklerinden dolayı Çizgi-Tagem’e teşekkür ediyoruz.

BBNet’e katkı yapan, emek veren, değer veren, paylaşan ve paylaşılanı kullanan tüm üyelerimize, meslektaşlarımıza teşekkürü borç biliriz.

Hep beraber sorunlarımızın biteceğini ümit ettiğimiz nice paylaşım dolu yıllara…

PS : 31 Aralık 2011 sabahı eklediğim düzeltme

Sadece seçimle kalmayıp bu sabah ulaştırdıkları bir süprizle ayrıca sevindirdiler bizi. Fotoğrafı hemen yukarıda… Eğitimci bir arkadaşımız yoğun ve stresli bir mesainin ardından İstiklal Marşı öncesinde Kargo ile gelen bu hediyeleri aldığında duygulandığından bahsetmiş. Ben de en az onun kadar sevindim hediyeleri kapımda görünce…Sürekli olumsuzluk ve geriye giden gelişmeler nedeniyle güzel haberlere hasret kaldık. Sevdiğim bir arkadaşımın hediyesi de kırılınca yine onun kadar anlamlı ve hergün kendilerini hatırlatacak hediyeler, BBNET ailesi ve sayın Niyazi SARAL’dan geldi. Çok teşekkür ediyorum.

Yazar Hakkında

teferruat.org

/*Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni*/
Öğrencilerini trend teknolojilerle tanıştırırken Maker kültürünü aşılamayı hedefliyor. "Bilişimde Gelecek Var" hareketi ile Bilişim Eğitime dikkat çekmeye çalıştı.

Fotoğraf sanatıyla ilgili. Toprağa baktığında bile elli renk tonu görüyor. Müziği, Grafik sanatları, Doğada sabahlamayı sever; bir de sabah gülümseyerek uyandıran kızını ;)

View all posts