Fotografium Blog Türkiye 1.si olunca…

Fotografium Canon 600D profesyonel fotoğraf makinesi hediye ediyor!
Yarışmaya katılarak Canon 600D Kit, Manfrotto 055XProb tripod ve Kata123Go-30 fotoğraf çantası kazanma şansı yakalayın!

http://blog.fotografium.com/fotografium-canon-600d-hediye-ediyor/ sayfasını ziyaret ederek yarışma hakkında diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.


Bir süredir benim de takip ettiğim Fotografium Blog Türkiye Blog Ödülleri Yarışmasında 1.olmuş. Vallahi sevindim. Çünkü yaklaşık 1 yıldır Facebook gibi paylaşım sitelerinde fotoğraflar, alıntı bilgiler gırla giderken Blogyöneticileri elleriyle üşenmeyip blog yazıyorlar. Sağolsunlar Ürünleri, Site Kalitesi ve duyurduğum üzere Bloguyla da kaliteyi yakalayan abilerimiz bu sevincini Hediyeler dağıtarak paylaşmak istemiş. Hediyeler öyle böyle değil tabi:

1 Kişiye Canon EOS 600D Kit

1 Kişiye Manfrotto 055XProb + 804RC2 Tripod+Kafa

1 Kişiye Kata 123Go-30 Fotoğraf Çantası

Çekilişe katılmak istiyorsanız Blogunuzda, Sitenizde Sosyal Paylaşım ağınızda(Facebook,Twitter,FriendFeed,…gibi) linkte verilen bilgileri paylaşmanız ve bilgi vermeniz yeterli. Bol Fotoğraflı günler dilerim…

Yazar Hakkında

teferruat.org

/*Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni*/
Öğrencilerini trend teknolojilerle tanıştırırken Maker kültürünü aşılamayı hedefliyor. "Bilişimde Gelecek Var" hareketi ile Bilişim Eğitime dikkat çekmeye çalıştı.

Fotoğraf sanatıyla ilgili. Toprağa baktığında bile elli renk tonu görüyor. Müziği, Grafik sanatları, Doğada sabahlamayı sever; bir de sabah gülümseyerek uyandıran kızını ;)

View all posts