BTE Derneği Yöneticimiz Bloomberg’de !

4+4+4 Sistemiyle birlikte tepetaklak olan düzenden, Dersimiz, Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri ve dikkat çekmeye çalıştığımız Bilişim Eğitimi konusu da nasibini aldı. Ancak Derneğimiz BTE’nin çalışmaları durmadan devam ediyor ve 2 gün sonra yani 20 Şubat Çarşamba akşamı saat 18:45’de Bloomberg HT Ana Haber’in Canlı Yayın konuğu Dernek Başkanımız sayın Burcu YILMAZ olacak. Aşağıdaki bilgileri kullanarak ne yapacağınızı biliyorsunuz değil mi ? :)

NOT: Ben bu bilgilendirme mesajını yazarken FATİH Projesi’nin beyin takımı görevlerinden istifa etti ! haberi de İnternette dolaşıyor, Erdal ÖZDOĞAN hocamın adını da görmek üzücü. Nereye gidiyoruz anlamış değilim…

Ali Cağatay @AliCaatay
“Bilisim Teknolojileri Dersi okullarda zorunlu hale gelirse Turkiye “Orta Gelir Tuzagi”ndan cikabilir mi?”
20 Subat’ta Bloomberg HT’de/18:45.

Yazar Hakkında

teferruat.org

/*Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni*/
Öğrencilerini trend teknolojilerle tanıştırırken Maker kültürünü aşılamayı hedefliyor. "Bilişimde Gelecek Var" hareketi ile Bilişim Eğitime dikkat çekmeye çalıştı.

Fotoğraf sanatıyla ilgili. Toprağa baktığında bile elli renk tonu görüyor. Müziği, Grafik sanatları, Doğada sabahlamayı sever; bir de sabah gülümseyerek uyandıran kızını ;)

View all posts

Yorumlar

  1. @Murat hocam
    FATİH’in uğramayacağı okul yok. Sadece Tabletler YAZMA BECERİSİNE geriye dönük ket vuracağı için İlkokul 5.sınıfa kadar olan sınıflar verilmeyecek. Bu da İlkokul ,2,3, ve 4.sınıfların yalnızca Etkileşimli Tahta, EBA dokümanları ve Fiber altyapıdan faydalanabileceği anlamına geliyor.

  2. @Olcay hocam,
    Görüntünün kaydını baştan sona aldım. Youtube’da artık herkese servis edilebilir. Ben başka ekranlarda da boy göstereceği kanaatindeyim. Bu şekilde ülkemdeki tüm evlere ulaşmamız mümkün olacak diye düşünüyorum :)