Susmayanlar

  • Sosyal Medyada, Twitter’da, Forumlarda…daha da önemlisi kendi sitenizde/blogunuzda yazıyor musunuz?
  • Bilişim Eğitimcisi olarak gelecek kaygısı yaşıyor ya da Bilişim Eğitiminin gittiği yönde birşeyler eksik diyor musunuz ?

Bir süredir kendi blogumda dile getirmeye çalıştığım konular dışında benimle aynı görüşe sahip dostlarımın da sesi olmaya çalışıyor ve onları hemen sağ taraftaki köşemde, DİRSEK TEMASI bölümünde ağırlıyorum.

Etrafımda fikir alışverişinde bulunduğum dostların sayısı arttıkça, birilerinin uyurken birilerinin de uykusunu hergün böldüğünü farkettim. Bilmiyorum belki siz de onlardansınızdır…Bazen tek başınıza çok işin üstesinden gelebilir; hatta özellikle birilerinin olmamasıyla/tek başınıza başarınızı katlayabilirsiniz. Ama bazen de sırf psikolojik açıdan yalnız olmamak dahi tercih edilebilir !

Bilişim Eğitiminin Geleceği konusunda endişe yaşıyor ve bunu zaman zaman dile getiriyorsanız lütfen teferruat’da bu konuda susmayan, birşeyler yapmaya çalışan, her an harekete hazır dostlarım arasına katılın ! Bilişim Eğitimi ile ilgili sıkıntıların giderilmesi için ortak çalışmalara ihtiyaç duyabileceğimiz gerçeğini de lütfen aklınızdan çıkarmayın. Öyle her işe atomu yeniden keşfetmek kadar önem yüklemeyin ama Hz.İbrahim ve Karınca misalini de unutmayın !

Aşağıdaki formu doldurarak Profil adresinizi, Grup sayfanızı, Twitter adresinizi ya da Blogunuzun adresini sağ tarafa ekleyebilirim. Böylelikle bazen misafirlerimi size yönlendirebilir bazen de ortak bir projede deneyimli olduğunuz alan için sizden bilgi alabilirim. Birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli.

Siz de susmayanlardansanız lütfen birkaç dakikanızı ayırıp aramıza katılın…

Site Bilgileri
  1. (zorunlu)
  2. (zorunlu)
  3. (zorunlu)
İletişim
  1. (Geçerli bir adres giriniz)
  2. (zorunlu)
İş Ağı
Çalışma ve Projeler
  1. Uzman olduğunuz alanları belirtmeniz birlikte yürütebileceğimiz çalışmalarda diyaloğa geçebilmemiz için önem taşımaktadır. Elbette ortak bir çalışmanın içinde yer almak zorunda değilsiniz...
  2. *Ortak çalışmalarda ya da projelerde yer almak ister misiniz ?
  3. Uzman olduğunuz alanlar var mı?
 

cforms contact form by delicious:days