Susmayanlar

 • Sosyal Medyada, Twitter’da, Forumlarda…daha da önemlisi kendi sitenizde/blogunuzda yazıyor musunuz?
 • Bilişim Eğitimcisi olarak gelecek kaygısı yaşıyor ya da Bilişim Eğitiminin gittiği yönde birşeyler eksik diyor musunuz ?

Bir süredir kendi blogumda dile getirmeye çalıştığım konular dışında benimle aynı görüşe sahip dostlarımın da sesi olmaya çalışıyor ve onları hemen sağ taraftaki köşemde, DİRSEK TEMASI bölümünde ağırlıyorum.

Etrafımda fikir alışverişinde bulunduğum dostların sayısı arttıkça, birilerinin uyurken birilerinin de uykusunu hergün böldüğünü farkettim. Bilmiyorum belki siz de onlardansınızdır…Bazen tek başınıza çok işin üstesinden gelebilir; hatta özellikle birilerinin olmamasıyla/tek başınıza başarınızı katlayabilirsiniz. Ama bazen de sırf psikolojik açıdan yalnız olmamak dahi tercih edilebilir !

Bilişim Eğitiminin Geleceği konusunda endişe yaşıyor ve bunu zaman zaman dile getiriyorsanız lütfen teferruat’da bu konuda susmayan, birşeyler yapmaya çalışan, her an harekete hazır dostlarım arasına katılın ! Bilişim Eğitimi ile ilgili sıkıntıların giderilmesi için ortak çalışmalara ihtiyaç duyabileceğimiz gerçeğini de lütfen aklınızdan çıkarmayın. Öyle her işe atomu yeniden keşfetmek kadar önem yüklemeyin ama Hz.İbrahim ve Karınca misalini de unutmayın !

Aşağıdaki formu doldurarak Profil adresinizi, Grup sayfanızı, Twitter adresinizi ya da Blogunuzun adresini sağ tarafa ekleyebilirim. Böylelikle bazen misafirlerimi size yönlendirebilir bazen de ortak bir projede deneyimli olduğunuz alan için sizden bilgi alabilirim. Birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli.

Siz de susmayanlardansanız lütfen birkaç dakikanızı ayırıp aramıza katılın…

Site Bilgileri
 1. (zorunlu)
 2. (zorunlu)
 3. (zorunlu)
İletişim
 1. (Geçerli bir adres giriniz)
 2. (zorunlu)
İş Ağı
Çalışma ve Projeler
 1. Uzman olduğunuz alanları belirtmeniz birlikte yürütebileceğimiz çalışmalarda diyaloğa geçebilmemiz için önem taşımaktadır. Elbette ortak bir çalışmanın içinde yer almak zorunda değilsiniz...
 2. *Ortak çalışmalarda ya da projelerde yer almak ister misiniz ?
 3. Uzman olduğunuz alanlar var mı?
 

cforms contact form by delicious:days

Teferruat nedir ?

Hayata anlam katandır. Tek başına anlamı olmasa da bütünü bütün yapan minik öğelerdir.

Bu siteye nereden bulaştınız?

Tabi ki MERAK! ve gerisi TEFERRUAT...

Yazar kimdir ?

Kitapları unutmamak için fosforlu kalem taşıyan,mazisine ortak olan olayları,insanları ölümsüzleştirmeye çalışan ve en acısı; bildiklerini & hissettiklerini artık tek başına taşımakta zorlanan bir Bilişimcidir.

© Yayın hakkı...

"teferruat.org"un tüm hakları teferruat.org ve diğer yazar-çizer arkadaşlara aittir. Alıntı yapıldığı bildirilerek diğer sitelerde yayınlanabilir.

Bilişim Teknolojisi Öğretmenleri - Özel

Bilişim Teknolojisi Öğretmenleriyle ilgili Önemli ve çok okunan konulara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz
Bilişim Teknolojisi Sınıfı nasıl olmalıdır?
4 Bölümden oluşan Yazı Dizisi
Öğrencilerinizi BT Sınıfına götürün!
BT Sınıfı ve Dersliklerde Teknoloji kullanımı
Bilişim Teknolojisi Öğretmeni çantası
BT Sınıfı ve Öğretmenler için Görsel belgeler
Formatör Öğretmen Kılavuz kitabı
Haz: Bil.Tekn.Öğrt. Olcay BÜYÜKÇAPAR
HEM Web Tasarım Kursu Dokümanları
FL,HTML,DW,PS,Tasarım ilkeleri,Terimler
Testler ve Web Yayınının tüm aşamaları...

Öğretmenler için | Netsupport Eğitselleri

Netsupport School, Bilgisayar Destekli Eğitim-Öğretim yapmak isteyen her Eğitimci için en büyük yardımcı. İzleme ve Filtreleme Sistemi,Dosya Paylaşımı,Test Modülü,Beyaz Tahta... uygulamalarıyla sınıflarımızın olmazsa olmazı durumunda. Bu bölümde Netsupport firmasının Bilişim sınıfları için tasarladığı NSS School yazılımına dair Eğitseller(Tutorial) bulacaksınız.

  Hazırlanmasını istediğiniz Netsupport Eğitselleri varsa İletişim Sayfasından öneride bulunabilirsiniz.

Gez-Göz-Poz | Vizörden baktığım anlar...

500px, Yazılımsal altyapısı ve Uygulamalarıyla Dünya'da kabul görmüş, Amatör ve Profesyonel fotoğraf sanatı ile ilgilenenleri buluşturmayı amaçlayan bir paylaşım platformu. Yaklaşık 3 yıldır üyesi olduğum bu platformda, başarılı bulduğum fotoğraflarımı paylaşıyor ve dünyanın farklı yerlerinde bu sanatla uğraşan insanlarla fikir alış-verişinde bulunuyorum.

  Fotoğraf sanatçılarının Deneyimlerini ve Çalışmalarını hem paylaşmak hem de isterlerse satışına imkan veren bu platforma hem üye olmanızı hem de android uygulamasını yükleyerek gözlerinizi fırsat buldukça ödüllendirmenizi tavsiye ederim...
  Sanatsal anlamda gerçekleştirmeye çalıştığım fotolara aşağıdaki 2 bağlantıdan ulaşabilir ve dilerseniz eleştri de yazabilirsiniz.

500px Portföy Sayfam ve Canon DSLR Ekipmanlarım

Teferruat Yazılarına Abone:

  683